Ogrodzenia

„.......niemożliwe nie istnieje”

Każdy teren mniej lub bardziej wymagający jest możliwy do ogrodzenia dlatego dewizą naszej firmy jest motto ze niemożliwe nie istnieje :-)
W ofercie posiadamy metalowe oraz aluminowe systemy ogrodzeniowe firmy PLAST-MET, ogrodzenia panelowe, ogrodzenia betonowe, jak również wiele innych fachowych rozwiązań adekwatnych do danego terenu

Nowoczesne ogrodzenia Frontowe

Nowoczesne ogrodzenia frontowe cechuje bogate wzornictwo oraz wysoka jakość przy jednoczesnym skutecznym zabezpieczeniu przed korozją. Są to czynniki, które oprócz estetyki mają największe znaczenie przy wyborze ogrodzenia zarówno do firmy jak i na posesję prywatną. Wszystkim klientom decydującym się na zakup ogrodzenia zależy zarówno na estetyce, jak i wieloletniej trwałości ogrodzenia. Nowoczesne Ogrodzenia Frontowe firmy Plast-Met nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych.

 

OSKOMA - NOWOŚĆ

Oskoma to nowość w ofercie firmy Plast-Met, polega na dostarczeniu Klientowi usługi indywidualnego projektowania, produkowania i montażu ogrodzenia prywatnej posesji oraz innych inwestycji wymagających zastosowania nowoczesnych form ogrodzenia. Najważniejszym etapem jest proces projektowania ogrodzenia, powstający w wyniku współpracy projektanta firmy Plast-Met i Inwestora, podczas którego projektant uwzględnia potrzeby i preferencje Klienta. W oparciu o uwarunkowania techniczne tworzony jest unikalny projekt nawiązujący stylem do pozostałej zabudowy posesji lub stanowiący jej zupełnie odrębną część, np. małą architekturę ogrodową. Nowa linia ogrodzeń Oskoma dedykowana jest Klientom poszukującym wyjątkowej estetyki i bardzo indywidualnego wzornictwa, umożliwiającego stworzenie wymarzonej kompozycji odzwierciedlającej upodobania i pasje właścicieli. Oskoma to nowe możliwości dla Klientów, które Plast-Met chce realizować przy udziale zespołu projektantów wchodzących w skład firmy. Na ich kompetencje składa się bogata wiedza zdobyta we współpracy z Klientami, działem technicznym i działem montażu. Projekt Oskoma oznacza działania, które mają zapewnić Klientowi projekt i usługę na najwyższym poziomie.

Najważniejsze cechy OSKOMY:

  • Nowoczesny i niepowtarzalny design
  • Innowacyjne podejście do kreatywnego projektowania dające wiele możliwości tworzenia prestiżowych Nowoczesnych Ogrodzeń Frontowych
  • Szerokie możliwości konfiguracji
  • Dopasowane wzornictwo do najnowszych trendów
  • Niepowtarzalność tworzenia indywidualnej kompozycji ogrodzenia subtelnie połączonego z otoczeniem

 

Pustaki ogrodzeniowe

Każde ogrodzenie może być inne. W ofercie szeroki wybór pustaków ogrodzeniowych firm:

 

Konekt

Katalog produktów 

 

Kost-Bet

Katalog produktów 

Katalog produktów 

Ogrodzenia w technologii VISION

 

Bruk-Bet

Katalog produktów 

 

Ogrodzenia panelowe

 

System uniwersalny

 

Posesje prywatne

 

 
Tereny użyteczności publicznych

© Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zrealizowane przez: 

© Wszelkie prawa zastrzeżone.